Wpłaty na konto hotelu oraz wcześniejszy przyjazd

Wpłaty na konto hotelu oraz wcześniejszy przyjazd

Pragniemy przekazać Wam ważne informacje dotyczące wpłat za zakwaterowanie w hotelu oraz możliwości przyjazdu na konwent wcześniej. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi punktami, aby uniknąć nieporozumień:

1. Wszystkie wpłaty dokonane na konto hotelu zostaną zaksięgowane w systemie po świętach. Oznacza to, że może wystąpić opóźnienie w potwierdzeniu wpłaty oraz przypisaniu jej do rezerwacji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tym okresie.

2. Hotel będzie oznaczał wpłaty raz w tygodniu, w każdą sobotę. W związku z tym, jeśli dokonacie wpłaty w ciągu tygodnia, prosimy oczekiwać na potwierdzenie do następnej soboty. W przypadku braku potwierdzenia wpłaty po tym czasie, prosimy o kontakt z @Kyubi_Roccart.

3. Jeśli chcecie przybyć na konwent wcześniej (we własnym zakresie), prosimy o samodzielny kontakt z hotelem. W tym celu należy napisać na adres e-mail: hotel(at)ameliowka.pl. W mailu powinniście podać: – hasło „FUTERKON” – numer pokoju, który zajmujecie – informację, czy będziesz zajmować go samodzielnie czy z innymi współlokatorami z dnia następnego. Koszt takiego wcześniejszego przyjazdu wynosi 159 złotych (za osobę) za nocleg ze śniadaniem. Za całość rozliczacie się bezpośrednio z hotelem.

UPDATE 02.08.2023:
1. Płatność za nocleg dodatkowy należy rozliczyć z hotelem na miejscu gotówką.
2. Osoby, które mają pokoje w domkach, jeżeli zdecydują się na przyjazd wcześniej, otrzymają pokój w hotelu.

Organizacja Futerkonu nie pośredniczy w ustaleniach indywidualnych z hotelem, jeżeli chodzi o wcześniejszy przyjazd.