Aplikacja – Panel Uczestnika Futerkonu

Przedstawiamy wam nową odsłonę panelu uczestnika futerkonu. Dostępny jest pod adresem:

https://app.futerkon.pl

Aplikację można zainstalować

Przy pierwszym zalogowaniu się do aplikacji możesz otrzymać informację o możliwości dodania jej do strony domowej, wystarczy, że klikniesz „Zainstaluj aplikację” i już! Przycisk ten tworzy skrót do strony internetowej aplikacji, abyś zawsze miał ją pod ręką. Funkcja dostępna jest dla telefonów z Androidem oraz pod Windowsem na komputerach stacjonarnych. Funkcjonalność działa na pewno dla przeglądarki Chrome. Pozostałe przeglądarki nie zostały sprawdzone, istnieje duża szansa, że także obsłużą aplikację. Więcej informacji znajdziesz na stronie o instalowaniu aplikacji.

Aplikacja działa offline!

Brak zasięgu, i potrzebna Ci jest informacja o uczestniku lub chcesz sobie przypomnieć mapkę domków? Żaden problem – jeśli pozostaniesz zalogowany w aplikacji, będzie ona działać również, gdy nie masz dostępu do internetu. Wystarczy, że otworzysz stronę internetową https://app.futerkon.pl/ lub otworzysz skrót do aplikacji, jeśli ją zainstalowałeś. Może się to wydawać dziwne, że otwierasz stronę internetową, a nie masz Internetu, ale zaufaj nam, to DZIAŁA!

Możesz teraz otrzymywać wyskakujące powiadomienia o nowych wiadomościach na swoim koncie.

Aby to zrobić, wejdź do ustawień aplikacji i kliknij suwak „wyświetlaj powiadomienia na tym urządzeniu”. Dzięki temu nie przegapisz żadnej informacji!

Nowa funkcjonalność – wygodny program

W menu aplikacji dostępna jest teraz zakładka „Program”, dzięki której będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się aktualnie na konwencie. Jeśli chcesz odznaczyć program, w którym chcesz uczestniczyć, wystarczy, że przeciągniesz go palcem w lewo. Dodatkowo w ustawieniach aplikacji możesz ustawić (oznaczyć) stronę z programem jako startową, aby po uruchomieniu aplikacji zawsze była widoczna jako pierwsza.