Co warto wiedzieć! Garść istotnych informacji na temat rejestracji i akredytacji!

Co warto wiedzieć! Garść istotnych informacji na temat rejestracji i akredytacji!

???? Pierwsze daty związane z Futerkonem przed nami, dlatego mamy dla Was garść konkretnych informacji. Tak, abyście niczego nie przeoczyli. To jedziemy:

???? 15 marca 2023 – Tworzenie kont w systemie rejestracji

Od tego dnia dostępne będzie tworzenie kont, które umożliwią Wam wybór pakietu, opłacenie go, wgranie avataru na identyfikator oraz zdobycie wszelkich, potrzebnych informacji. Ważne! Jest to sama możliwość zakładania kont, a nie zajmowanie miejsc w hotelu lub domkach.

???? 1 kwietnia 2023 – Zajmowanie miejsc z wczesnym dostępem

Od tego roku nastąpiły zmiany w związku z wyborem pakietu. Pierwszy raz rozdzielony został „wczesny dostęp” od „sponsora”. Aby móc w tym terminie zajmować miejsca należy posiadać opłacony pakiet zawierający „wczesny dostęp”.

15 kwietnia 2023 – Zajmowanie miejsc

Dodatkowe informacje:

⚫️ Zasady płatności
Przypominamy, że tak jak w poprzednim roku oddzielnie opłacana jest akredytacja, a oddzielnie pobyt w samym hotelu. Są to oddzielne dwa rachunki bankowe, dlatego prosimy, abyście zwrócili na to uwagę.

Pakiet zawierający „wczesny dostęp” musi być opłacony do 1 kwietnia 2023 roku, jeżeli w tym dniu chcecie zając miejsca hotelu lub domkach. Jeżeli pakiet zostanie opłacony później, ale przed 15 kwietnia otrzymacie wczesny dostęp w momencie zaksięgowania wpłaty. Opłata za pobyt w hotelu musi zostać dokonana do 31 lipca 2023

⚫️ Przyjazdy do hotelu na dzień przed konwentem
Oczywiście jest możliwość przyjechania do hotelu na dzień przed konwentem. W tym celu jednak musicie się już kontaktować bezpośrednio z samym hotelem. Opłata również musi być wykonana poza konwentowym systemem. W późniejszym czasie podeślemy Wam adres email, na który będzie można kierować ewentualne zapytania, aby ułatwić Wam kontakt.

To tyle na dobry początek. O kolejnych datach będziemy informować Was na bieżąco. ???? W razie pytań piszcie śmiało – https://t.me/Walarro