Instalowanie aplikacji

Aplikacja która znajduje się pod adresem https://app.futerkon.pl ma możliwość „Instalacji” jest to nic innego jak tworzenie skrótu na pulpicie (lub launcherze w telefonie) do tej konkretnej strony, aby była ona dostępna jednym kliknięciem.

Jeśli za pierwszym razem kliknąłeś „Anuluj” to nic straconego. W ustawieniach aplikacji na przeglądarce Chrome pojawi się przycisk do zainstalowania aplikacji. Jeśli przycisku nie ma spróbuj odświeżyć stronę przeciągając palcem w dół, wciskając klawisz F5 lub klikając przycisk „odśwież”.

Instalowanie na przeglądarce Firefox

W przeglądarce Firefox na urządzenia mobilne przy pasku adresu znajdziesz ikonkę w kształcie domku z plusem w środku. Gdy ją klikniesz, będziesz mógł utworzyć skrót (zainstalować aplikację)

Instalowanie na innych przeglądarkach

Prawie wszystkie przeglądarki umożliwiają tworzenie skrótu na pulpicie, poniżej dla przykładu Opera Mini posiada przycisk w menu kontekstowym „Dodaj do ekranu głównego”. Aby dowiedzieć się jak dodać skrót do strony dla swojej przeglądarki, poszukaj na stronach pomocy dla tej przeglądarki lub zapytaj wujka Google’a.

Pomoc

Możesz też napisać w razie pytań i problemów do Charliego na telegramie: @charliepercher